DREW-BUD

K. i B. STRZELECZYK S.C. 

PROFESJONALIZM – DOŚWIADCZENIE – SOLIDNOŚĆ

OD 1995 ROKU

Doświadczenie

Jakość

Specjaliści

h

Gwarancja

Trochę historii

DREW-BUD jest firmą funkcjonującą na rynku od 1995 roku. Założycielami spółki są bracia Krzysztof i Jan Strzelczyk. Jej siedziba mieści się w małej miejscowości Basinów. Przez pierwsze lata działalności zajmowano się tu usługami tartacznymi. W miarę upływu czasu zakupiono maszyny stolarskie przeznaczone do produkcji desek podłogowych i sztachet ogrodzeniowych. Powstała duża hala produkcyjna, pracowała już ładowarka i samochód ciężarowy.
W 2009 roku postanowiono jednak nieco zmienić profil usług. Powstał dodatkowy magazyn, który miał już przechowywać blachodachówki, rynny, membrany i wszystkie akcesoria potrzebne do wykonania dachu. Tartak produkował więźby dachowe, łaty, kontrłaty, a kierownictwo kolejno nawiązywało współpracę z przedstawicielami handlowymi poszczególnych firm.

Tak rozpoczęła się nowa epoka w dziejach dystrybucji blachodachówek w województwie mazowieckim. Klienci znający Tartak Basinów z solidności i profesjonalizmu jako producenta wyrobów tartacznych chętnie dokonywali transakcji w zakresie dachów i akcesoriów w tutejszej firmie. Zatrudniono i wyszkolono specjalistów w dziedzinie pomiarów oraz optymalizacji pokryć dachowych. Zakupiono także dodatkowe samochody o różnym tonażu w celu zapewnienia szybkiej realizacji zamówień.
Od początku sprzedaży dachów, co roku firma otrzymuje certyfikaty autoryzowanego dystrybutora posiadanych materiałów budowlanych.